Preskoči na glavno vsebino

Zamejska ekskurzija - prvi dan
Janja JANKOVIČ
 10.9.2014 22:21

ZAKLJUČNA KONFERENCA PROJEKTA NOVA GENERACIJA RAZISKOVALCEV VED O ŽIVLJENJU (NGRVŽ)
 5.9.2014 8:50

Poročilo s podelitve spričeval splošne mature 2014
 15.7.2014 18:47

Za Ime tedna na Valu 202 izbrana dijaka Aleš Zupančič in Jaka Šikonja
 9.7.2014 17:05

ZAGOVORI PROJEKTNIH NALOG ZA 4.PREDMET NA POKLICNI MATURI
Anica ŽELJEŽNJAK
 1.7.2014 11:13

(Več objav ...)

O nas - Uporabite za oblikovano besedilo, tabele in slike.  O nas

::  Domov ::  Partnerji v učenju  ::    ::  O nas  ::

Ob začetku šolskega leta

Dragi dijaki, spoštovani starši, cenjeni sodelavci!

Avgustovska jutra z jesenskimi temperaturami najavljajo začetek novega šolskega leta. Za nami so še ene počitnice, glede vremena ne preveč prijazne. A vsak od nas si jih bo zapomnil po tistem, kar je bilo lepo, dobro in enkratno. Naj spomini pridejo prav takrat, ko bomo potrebovali spodbudo pri šolskih in delovnih obveznostih.

Pred novim začetkom smo vedno nekoliko vznemirjeni, polni pričakovanj, nestrpni pred novimi izzivi. A nobena pot do cilja ni preprosta ali brez preprek. Vse poti pa nam bodo odprte, če bomo pri svojem delu in učenju do sebe dovolj zahtevni, odgovorni in samostojni.

Pa srečno!

Elizabeta Prus
ravnateljica

Obvestila

DEJAVNOSTI V SEPTEMBRU 2014Če želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).
Govorilne ure in roditeljski sestanki 2014-15Če želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).
SPREMEMBA URNIKA USTNIH IZPITOV NA SPLOŠNI IN POKLICNI AMTURIČe želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).
RAZDELITEV SPRIČEVAL ZA ZAKLJUČNI IZPITČe želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).
Vozni red za dijake iz Semiča in okoliceČe želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).
URADNE URE V TAJNIŠTVU ZA MATUROČe želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).
PODELITEV SPRIČEVAL NA POKLICNI MATURIČe želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).
UČBENIŠKI SKLAD 2014/2015Če želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).
Razpored popravnih izpitovČe želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).
Obvestilo o izpitihČe želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).
USPOSABLJANJE ZA TIG VARJENJEČe želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).
Projekt EkošolaČe želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).
Pojasnilo glede opravljanja izpitovČe želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).
Projekt: NGRVŽ 2012 - 2014Če želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).
Pridružite se nam na facebookuČe želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).
Slovenska mreža prostovoljskih organizacijČe želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).
Šolska partnerstva Comenius - EUSOLA 2010-2012Če želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).
Šole: partnerji prihodnostiČe želite odpreti meni, uporabite SHIFT+ENTER (novo okno).