1. roditeljski sestanek

Vabilo

Vabimo Vas na 1. roditeljski sestanek, ki bo v torek, 17. septembra 2019, ob 16.30 uri v jedilnici šole.

Na skupnem delu sestanka boste dobili splošne informacije o organizaciji življenja in dela na šoli. Sledili bodo oddelčni sestanki v matičnih učilnicah, na katerih Vas bodo razredniki seznanili z okvirnim načrtom pouka in obšolskimi dejavnostmi oddelka, ki ga obiskuje Vaš otrok.

Črnomelj, 10. 9. 2019

Elizabeta Prus, prof.

ravnateljica

Fazofest 2019

Ponedeljek, 2. 9. 2019

V šolsko leto 2019/2020 smo vstopili s tradicionalnim Fazofestom, s katerim so starejši dijaki medse sprejeli nove dijake na šoli. Sprejeli smo jih s kratkim programom in igro, v kateri so iskali USB ključek z belokranjskim kolom, na katerega so nato tudi zaplesali. Na koncu so novopečeni dijaki še slavnostno zaprisegli starejšim in s tem bili tudi simbolično sprejeti v krog, kjer začenjajo novo obdobje v življenju.

Več fotografij.

PRVI ŠOLSKI DAN

Spoštovani dijaki in profesorji!

Prvi šolski dan začnemo v ponedeljek, 2. septembra 2019, ob 8.15 po priloženem urniku. Dijaki prvih letnikov se zberete pred šolo ob 8.50, kjer vas bomo s kratkim kulturnim programom sprejeli med dijake SŠ Črnomelj. Po programu bo malica za vse dijake. Ob 10.00 nadaljujete prvi šolski dan po priloženem urniku.

Elizabeta Prus, prof. ravnateljica

Rezultat iskanja slik za 1. šolski dan srednja šola

GIMNAZIJA:

STROJNI TEHNIK IN OBLIKOVALEC KOVIN:

Poročilo s svečane podelitve spričeval splošne mature 2019

Črnomelj – V četrtek, 11. 7. 2019, je v šolski medioteki potekala svečana podelitev maturitenih spričeval splošne mature  za generacijo 2015/16

Svečano prireditev sta povezovala Pika Štefanič  (2. aG) in Jože Žunič (2. ST).  Po zaigrani himni sta nas pozdravila in skozi recitacijo pesmi Razpotje poudarila pomen uspeha na maturi, kajti ravno ta vpliva na študijsko pot vsakega dijaka. Ob igranju Aleksandra Vukovića (3. bG) in Tonija Remsa (1. ST) ter ob recitaciji Andree Kapš Šikonja (3. bG) in Tonija smo prispeli do vrhunca večera, to je do razglasitve  zlatih maturantk. V šolskem letu 2018/19 sta si ta naziv z vestnostjo in odgovornostjo ter delavnostjo  prislužili Ida Muc in Nadja Suhorepec.  Z uspehom se je izkazala celotna generacija maturantov, saj so dosegli 92,68  % uspeh,  njihovo povprečno število točk je bilo 20,87. Pomen tega trenutka sta poudarila  tudi ravnateljica Elizabeta Prus in župan Občine Črnomelj Andrej Kavšek.

Fotografije: Tilen Šetina, prof.

Mentorici: mag. Anita Starašinič, prof. in Mateja Juran Kordiš, prof.

Prijava na jesenski rok

Jesenski rok za popravne in druge izpite se začne v petek, 16. 8. 2019. Rok prijave na izpite je ponedeljek, 12. 8. 2019. Razpored kandidatov bo objavljen v torek, 13. 8. 2019, na spletni strani in na oglasni deski.

Tisti, ki na izpit v jesenskem roku še niste prijavljeni, to storite po elektronski pošti: brigita.solar@gmail.com.

PRIJAVA NAJESENSKI ROK 2019

Stran 1 od 9612345...102030...Zadnja »